Kariyer

Anasayfa Kariyer

STARTUP LEGALIST KÜLTÜRÜ

Profesyonel, İşlevsel, Çözüm Üreten Bir Aile.

Startup Legalisti diğer tüm organizasyon veya topluluklardan ayıran özelliği, topluluğun sadece kendini yetiştirmiş, hukuk tecrübesine hakim, belli bir sosyal geçmişi olan, etkinliklerden etkinliğe koşup hem girişimciliğini konuşturan hem de toplum yararına sosyal girişimlerde bulunan, etkin bağlantılara sahip, bencilik den ziyade bizciliği tercih eden, yurt içi ve yurt dışı misyon ve vizyonu olan genç girişimci hukukçulardan oluşmasıdır.

 

Kendine öz bir yönetim şekli olan Startup Legalist’te ne olursa olsun gelişeceğinizi söyleyebiliriz. Pek çok çalışma biriminden birini seçebileceğiniz, mutlu olacağınız, kendinizi geliştirebileceğiniz, yurt içinden veya yurt dışından yeni arkadaşlar ve sosyal çevre edinebileceğiniz, hukuksal anlamda kısa zamanda çok şey öğrenebileceğiniz bir topluluk ve ailedir Startup Legalist.

Bizim için önem arz eden husus, bizimle çalışırken ne kadar mutlu, başarılı, girişimci ve gelişmeye yönelik bir profesyonel olabileceğinizdir.

StartUp Legalist'te Kariyer

Siz de gelişime açık, inovasyona inanan ve takım çalışmasına yatkın bir birey olduğunuzu düşünüyorsanız Startup Legalist ailesine katılabilirsiniz. Startup Legalist yaz dönemi stajyer alımları her sene Ocak ayı içerisinde yapılacak başvuru ile gerçekleştirilebilir.

 

Startup Legalist bünyesinde yer almak isteyen adayların hukuk fakültesi mezunu olması gerekmektedir. Yaz dönemi staj başvurularında ise öğrencinin 1. sınıfı bitirmiş olması şartı aranmaktadır. İngilizce’ye iyi derecede hakimiyet tercih sebebi olmakla beraber ön koşul değildir.

 

Startup Legalist bünyesinde freelancer olarak çalışmanız mümkün. İşleri ofise gelmeden de takip edebilirsiniz. Ancak yaz dönemi stajyerlerinin hafta içi 10.00 – 17.00 saatleri arasında ofiste olması gerekmektedir.

 

Özellikle şirketler ve ticaret hukuku alanlarında yeterli bilgi ve birikime sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve girişim ekosistemine ilgi duyuyorsanız ekibimizde sizi görmekten mutluluk duyarız.

 

Açık Pozisyonlar

 

Şu an için açık pozisyon bulunmamaktadır.

Startup Legalist girişim ekosistemine yeni bir soluk kazandırıyor.

Serkan KOÇCimri.com

Girişim hukuku ile ilgili bilgi açığını kapatan startuplegalist platformunu ilgili herkese öneririm.

Perçin İMREKBosphorus Story House

Startuplar olarak hukuki konularda sıkıntıları henüz yaşamadan Startup Legalist sayesinde tespit ediyor ve çözüyoruz

Kadircan KIRKOYUNScode